servis24h.jpg, 26kB
 
pronajem.jpg, 26kB
 
 
 

Cisterny

Zajišťujeme kompletní servis, rekonstrukce cisteren, cisternových návěsů, přívěsů (LAG, WILLIG, STOKOTA, KOBIT, ROHR, MAGYAR, SCHWARZMÜLLER, apod.) určených zejména pro přepravu pohonných hmot (ADR – hořlavé kapalné látky třídy 3).

01
02
03
04
05
06

METROLOGIE AMS (MĚŘENÍ)

Kalibrace, ověřování objemových průtočných měřidel, provádění periodických a meziperiodických zkoušek patří k zásadním činnostem při provozu autocisteren PHM. Naše společnost je v této oblasti autorizována Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví se sídlem v Brně.

ELEKTRONIKA, ELEKTROINSTALACE

Nabízíme širokou paletu servisu v oblasti elektroinstalace a elektroniky autocisteren PHM. Elektronika má podstatný podíl na správnou funkci autocisterny PHM, proto dokážeme většinu elektronických prvků opravit, vyměnit, případně dodat nový software!

PNEUMATIKA, HYDRAULIKA

Provádíme kontrolu, servis a seřízení všech pneumatických a hydraulických prvků. Díky velkému skladu náhradních dílů jsme schopni provádět i řadu oprav na „počkání“. Provádíme i opravy objemových a průtočných měřidel.

KONSTRUKČNÍ ČÁST

Opravujeme pláště cisteren PHM. Umíme svařovat alu slitiny, uhlíkaté oceli a vysoce legované oceli. Provádíme generální rekonstrukce autocisternových nástaveb. Zabezpečujeme přestavbu cisternových nástaveb na jiný podvozek.

DESIGN

Samozřejmostí je pro naši společnost oprava designu samotné autocisterny. Jsme schopni dělat částečné i úplné opravy karosérie, včetně lakýrnických prací. Provádíme opravy kapotáže nástaveb i podvozků, včetně laku.

MONTÁŽNÍ A OBCHODNÍ ČINNOST

Díky rozsáhlému skladu náhradních dílu (ND) jsme schopni rychlých a efektivních oprav autocisteren. Veškeré náhradní díly nabízíme našim zákazníkům k prodeji. Součástí našeho kompletního servisu je i odborné poradenství v oboru autocisteren PHM.

Kompletní materiál ke stažení ZDE