servis24h.jpg, 26kB
 
pronajem.jpg, 26kB
 
 
 

Autojeřáby – mobilní jeřáby

Naše činnost v oblasti autojeřábů je zaměřena především na servis, kompletní obchodní činnost, výrobu jeřábových nástaveb na železniční vagóny řady SPS a výrobu jeřábových nástaveb nosností od 10 do 30 tun na vhodné typy auto podvozků.

01
02
03
04
05
06

SERVIS A OPRAVY AUTOJEŘÁBŮ TYPU AD/AV

Provádíme záruční, pozáruční, běžné a generální opravy autojeřábů typu AD a AV ve vlastním servisním středisku. Vyrábíme jeřábové nástavby určené pro montáž na železniční vagóny typu SpS.

SERVIS AUTOJEŘÁBŮ PO CELÉ ČR A ZAHRANIČÍ

Jsme schopni provádět servis a opravy autojeřábů přímo ve vašem závodě nebo i na stavbě. Máme zkušené servisní týmy s bohatou praxí přímo z terénu. Naše servisní vozidla jsou plně vybavena potřebným vybavením a ND, jsme časově velmi flexibilní.

REKONSTRUKCE JEŘÁBOVÉHO CELKU

Žádná oprava a servis hydraulických systémů autojeřábů není pro nás neznámou. Náš zkušený tým techniků a dělníků si umí poradit se všemi vašimi požadavky. Dokážeme rekonstruovat kompletně celý hydraulický systém, stejně tak i výložník jeřábu.

BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ (BZ)

Nabízíme rychlou diagnostiku závad vašeho bezpečnostního zařízení autojeřábu (BZ) i indikátoru vysokého napětí (IVN), včetně opravy i výměnným způsobem. Provádíme kalibrace bezpečnostního zařízení a indikátoru vysokého napětí.

NÁHRADNÍ DÍLY PRO PODVOZKY A JEŘÁBOVÉ NÁSTAVBY

Poskytujeme kompletní servisní služby pro kvalitní a dlouhodobou funkci vašeho autojeřábu. Dokážeme Vám poradit při nákupu náhradního dílu včetně jeho dodání. Provádíme servis i přímo ve vaší firmě.

REVIZE A ZVLÁŠTNÍ POSOUZENÍ

Nabízíme širokou paletu doplňkových služeb pro všechny uživatele autojeřábů. Od „Zvláštního posouzení“ a revizních zkoušek, přes vyškolení vašeho personálu, až po odstranění nalezených závad. O váš autojeřáb se postará zkušený tým techniků a dělníků.

Kompletní materiál ke stažení ZDE