servis24h.jpg, 26kB
 
pronajem.jpg, 26kB
 
 
 

Hydraulické nakládací jeřáby

Zajištujeme prodej, kompletní servis a opravy hydraulických nakládacích jeřábů (HNJ) všech typů a provedení společnosti PALFINGER. Dokážeme opravit i ostatní značky hydraulických nakládacích jeřábů. Používáme originální ND a moderní diagnostické metody.

01
02
03
04
05
06

HYDRAULICKÉ NAKLÁDACÍ JEŘÁBY (HNJ)

Nabízíme vám při vašem investičním záměru pořízení hydraulického nakládacího jeřábu špičkovou evropskou značku za velmi rozumnou cenu. Dokážeme spolu s Vámi specifikovat optimální HNJ a jeho příslušenství. Zabezpečíme kompletní dodávku HNJ včetně montáže.

TECHNICKÉ PARAMETRY HNJ

Při výběru typu HNJ Vám naši techničtí a obchodní specialisté dokáží poradit. Vysvětlíme Vám výhody jednotlivých typových řad a jejich prioritního určení. Podle vašich požadavků navrhneme optimální typ podvozku a vlastní montáže HNJ.

MONTÁŽE HNJ NA VOZIDLA (PODVOZKY)

Žádná montáž HNJ není pro nás neznámou. Náš zkušený tým techniků a dělníků si umí poradit s vašimi požadavky. Dokážeme optimálně sladit vaši současnou techniku s pořizovaným hydraulickým nakládacím jeřábem.

BĚŽNÉ A GENERÁLNÍ OPRAVY

Nabízíme rychlou diagnostiku závad vašeho HNJ, včetně návrhu na opravu s kalkulací nákladů. Zabezpečíme Vám záruční i pozáruční servis vašich důležitých pomocníků – HNJ. Poradíme si se všemi závadami, máme bohatou zkušenost při opravě HNJ.

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ, TECHNICKÁ PODPORA

Poskytujeme kompletní servisní služby pro kvalitní a dlouhodobou funkci vašeho hydraulického nakládacího jeřábu. Dokážeme Vám poradit při nákupu náhradního dílu včetně jeho dodání. Provádíme servis ve vašem závodě!

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PRO HNJ

Nabízíme širokou paletu doplňkových služeb pro všechny uživatele hydraulických nakládacích jeřábů. Od montážních a revizních zkoušek, přes vyškolení vašeho personálu až po složité výpočty stability HNJ. O váš hydraulický nakládací jeřáb se postará zkušený tým techniků a dělníků.

Kompletní materiál ke stažení ZDE