servis24h.jpg, 26kB
 
pronajem.jpg, 26kB
 
 
 

Sklápěče a nosiče kontejnerů

Zajišťujeme prodej, kompletní servis a opravy sklápěčů a nosičů kontejnerů značky MEILLER. Dokážeme opravit i ostatní značky sklápěčů a nosičů kontejnerů. Při opravách používáme originální ND a moderní diagnostické metody.

01
02
03
04
05
06

TŘÍSTRANNÉ SKLÁPĚČE

Dodáváme a montujeme veškeré typy třístranných sklápěčů značky MEILLER na podvozky všech značek. Sklápěče jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, na výběr je bohaté příslušenství. Provádíme záruční a pozáruční servis třístranných sklápěčů.

ZADNÍ SKLÁPĚČE

Dodáváme a montujeme veškeré typy zadních sklápěčů značky MEILLER na podvozky všech značek. Zadní sklápěče jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, na výběr je bohaté příslušenství. Provádíme záruční a pozáruční servis zadních sklápěčů.

SKLÁPĚCÍ SEDLOVÉ NÁVĚSY

Prodáváme a provádíme servis sklápěcích sedlových návěsů značky MEILLER Classic (hranaté) a Halfpipe (půlkulaté). Návěsy jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, na výběr je bohaté příslušenství. Provádíme záruční a pozáruční servis sklápěcích sedlových návěsů.

JEDNORAMENNÉ NOSIČE KONTEJNERŮ

Dodáváme, montujeme a servisujeme jednoramenné nosiče kontejnerů značky MEILLER (řada RK) a značky Palift na nákladní automobily s celkovou hmotností od 7,5 do 41 tun. Provádíme záruční a pozáruční servis jednoramenných nosičů kontejnerů.

DVOURAMENNÉ NOSIČE KONTEJNERŮ

Dodáváme, montujeme a servisujeme celou výrobní řadu dvouramenných nosičů kontejnerů značky Meiller a značky Palift na podvozky od 6 do 32 tun. Provádíme záruční a pozáruční servis jednoramenných nosičů kontejnerů.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Nabízíme širokou paletu doplňkových služeb pro uživatele sklápěčů a nosičů kontejnerů. Od záručních a pozáručních oprav, technického poradenství až po prodej originálních náhradních dílů. O vaše sklápěče a nosiče kontejnerů se postará zkušený tým techniků a dělníků.

Kompletní materiál ke stažení ZDE