servis24h.jpg, 26kB
 
pronajem.jpg, 26kB
 
 
 

Valníkové nástavby

Zajištujeme prodej, montáž, výrobu, kompletní servis a opravy valníkových nástaveb. Dokážeme namontovat i opravit ostatní značky valníkových nástaveb. Při opravách používáme pouze originální ND a moderní diagnostické metody.

01
02
03
04
05
06

PRODEJ VALNÍKOVÝCH NÁSTAVEB

Zajišťujeme prodej valníkových nástaveb. Provádíme úvodní návrh valníkové nástavby podle přání zákazníka, později vypracujeme výkresovou dokumentaci. Poskytujeme odborné poradenství při výběru valníkové nástavby a bohaté volitelné výbavy.

VÝROBA VALNÍKOVÝCH NÁSTAVEB

Máme dlouholetou zkušenost s výrobou, montáží a servisem valníkových nástaveb. Disponujeme týmem odborníků jak v technické, tak v dělnické profesi. Naše valníkové nástavby vyrábíme z kvalitních materiálů v krátkých dodacích lhůtách.

PROVEDENÍ VALNÍKOVÉ NÁSTAVBY

Nabízíme Vám velmi různorodé provedení námi dodávaných valníkových nástaveb, které uspokojí většinu požadavků zákazníka. Spolu s valníkovou nástavbou Vám můžeme namontovat i hydraulický nakládací jeřáb (HNJ).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA VALNÍKOVÉ NÁSTAVBY

Jsme si plně vědomi důležitosti povrchové úpravy valníkové nástavby. Proto zde neponechá- váme nic náhodě! Velmi pečlivě a s důslednou kontrolou jakosti se věnujeme nejen konečné- mu laku valníkové nástavby ale i základnímu otryskání, nátěru a kytování všech dílů!

VOLITELNÁ VÝBAVA VALNÍKOVÉ NÁSTAVBY

Naši technici Vám pomohou s výběrem volitelné výbavy valníkové nástavby z bohaté nabídky. Vámi vybranou volitelnou výbavu Vám nejen zajistíme, ale provedeme i odbornou montáž a odzkoušení funkčnosti.

TECHNICKÁ PODPORA

Nabízíme Vám širokou paletu doplňkových služeb a technické podpory. Vyřídíme za Vás zapsání valníkové nástavby do technického průkazu vozidla. O vaše valníkové nástavby se postará zkušený tým techniků a dělníků.

Kompletní materiál ke stažení ZDE